Hasiči pro dobrou věc

16.04.2019
Na pondělí 18.3. přijali ledeničtí hasiči pozvání od svých kolegů z Hluboké u Borovan do dětského domova v Boršově nad Vltavou.V něm měli hlubočtí hasiči na programu prezentaci o práci dětských hasičských družstev o soutěžích požárního sportu.Ledeničtí si zase připravili prezentaci o zásahové jednotce SDH a o její práci.V prezentaci se děti dozvěděli co všechno musí hasiči zvládat a kde všude pomáhají.Součástí návštěvy byla i ukázka záchranářské techniky.Hasiči z Hluboké u Borovan nedisponují tak moderním vybavením,jako mají hasiči v Ledenicích a proto požádali své kolegy o asistenci.Z Ledenic vyjel CAS-Renault Midllum 4x4,který byl hlavní atrakcí návštěvy.Hasiči z Hluboké vyrazili s DA-VW Transporter,ve kterém dětem přivezli dort s hasičskou tématikou,oblečení a také poukázku do hračkářství.S prázdnou nepřijeli ani hasiči z Ledenic,které doprovodil starosta obce Jiří Beneda,který dětem přivezl zákusky z místní cukrárny.